Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Alarm- Alien. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Alarm- Alien

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Alarm- Alien"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Alarm- Alien"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Znów Ci nieprzyjemni alieni! Już porwali pewną ilość ludzi i zabrali w kosmos. Aby ich uratować udajesz się razem ze swoimi wojskami w przestrzeń kosmiczną. Żolnierze mogą operować samodzielnie lub w grupie. Sprzątnij pozaziemskie stworzenia z drogi, uratuj ludzi i postaraj się, aby Twoi żołnierze nie zostali trafieni! Aby rozszerzyć swoje wojska, będziesz potrzebować kamienie szlachetne: zbieraj ich więc jak najwięcej! Uważaj na wybuchające przedmioty!

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby strzelać i ze strzałek lub WASD, aby się poruszać. Kliknij na G chcąc zgrupować żołnierzy, lub jeżeli chcesz, aby walczyli niezależnie od siebie. Za pomocą T możesz teleportować pozostałe jednostki na Twoje obecne miejsce. Za pomocą + i - możesz zamienić jednostki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/city-siege-4-alien-siege.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Alarm- Alien Little Game