Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Assassin 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Assassin 2

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś najlepszy na świecie. Dostajesz niełatwe do wykonania zlecenia. I zadania te stają się coraz trudniejsze. Twoim celem jest zlikwidowanie człowieka w zielonym kostiumie, wydaje się to łatwe. Czasem będziesz miał do czynienia z ochroną, czasem nie. Czasem Twój cel będzie poruszał się szybko w przeciwnym kierunku. Postaraj się zachować spokój w czasie alarmu. Ukryj się za skrzyniami i murami, aby nie nakrył Cię przeciwnik. Kiedy (prawie) wpadniesz do pułapki, możesz sprawić, że staniesz się niewidzialny lub dzieki turbo bardzo szybko odbiec zanim będzie za późno. Kiedy już zlikwidujesz swój cel, będziesz musiał tylko chwilę poczekać, a pokaże się wyjście. Masz dużo do zdziałania, ale jesteś najlepszy, Twoja misja na pewno się powiedzie!

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj z myszki. Z to podwójna szybkość, X to zostanie niewidzialnym.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/escape/ultimate_assassin_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Assassin 2 Little Game