Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Balon Powietrzny Na Pustyni. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Balon Powietrzny Na Pustyni

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Balon Powietrzny Na Pustyni"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Balon Powietrzny Na Pustyni"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twój balon powietrzny spadł na ziemię, w pustynnym obszarze. Musisz teraz bronić się przed hordami strasznych, nieprzyjaznych stworzeń podczas kiedy jesteś zajęty naprawą balonu. Za każde zgładzone stworzenie otrzymasz pieniądze, dzięki którym możesz kupić środki pomocnicze w pojawiającym się od czasu do czasu sklepie.

Sterowanie grą

Aby móc się poruszać korzystaj z strzałek lub WASD. Myszka to celowanie i strzelanie. R to przeładowanie broni.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/balloon_in_a_wasteland.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Balon Powietrzny Na Pustyni Little Game