Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Battle Gear 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Battle Gear 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Battle Gear 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Battle Gear 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wykorzystaj odpowiednie oddziały i pojazdy aby zwalczyć wroga. W ten sposób zawładniesz krajami na mapie i będziesz rozszerzać swoje panowanie.

Sterowanie grą

Aby się przemieszczać w grze korzystaj ze strzałek 'na lewo' lub 'na prawo' lub z klawiszy z A lub D. Podobny rezultat osiągniesz przemieszczając kursor na boki ekranu. Klikając na Z/Y, X lub C aby szybko przemieścić się na polu gry. P = przerwa w grze, ponowne kliknięcie na P = kontynuacja gry.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/battle_gear_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Battle Gear 2 Little Game