Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bez Paniki. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Bez Paniki

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Bez Paniki"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Bez Paniki"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Te jednooczne alieny przyjemnie sobie leniuchowały, kiedy podły profesorek ze zbudowanymi przez siebie robotami wtargnął do ich zamku. Oczywiście alieni nie poddadzą się szybko i robią co mogą, aby zlikwidować roboty, nawet zanim te dotrą do zamku! W tę grę można zagrać w różnych modusach, na przykład 'regular' lub 'survival'. A w nich możesz jeszcze wybrać poziom: łatwy, normalny i trudny.

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj z WASD. Kliknij na lewy przycisk myszki, aby strzelać. Za pomocą klawiszy 1-6 zamienisz broń. Kliknij na belkę spacji aby wyjść z miejsca walki lub do niego wejść. Za pomocą P przerwiesz grę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/dont_panic.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bez Paniki Little Game