Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bitwa o Avalon. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Bitwa o Avalon

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Bitwa o Avalon"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Bitwa o Avalon"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
4.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Był sobie kiedyś kraj zwany Vennimair. Pewnego razu spadł tam na ziemię meteoryt i przez to wyzwoliło się wielkie, niebezpieczne promieniowanie. W tym też czasie narodził się Rhadamanthus, człowiek, który, okazało się posiada wielką siłę czarowania, ale też nie zawsze pozytywne zamiary. Wykorzystał on swą siłę, aby zorganizować swego rodzaju wojsko zombi z jednym celem: znszczyć całą ludność Vennimairu. Rhadamanthus zaczął podbijać cały kraj, niestety, jedno miasto okazało się nie do zdobycia ponieważ chronione było przez czarodzieja Nathanosa. Pomóż Nathanosowi w walce ze złem! Zwalczaj potwory i zbieraj 'skill points': te punkty będze można wykorzystać w poszukiwaniu nowych zaklęć. Im więcej zaklęć tego samego rodzaju poznasz tym staną się one silniejsze!

Sterowanie grą

Za pomocą klawiszy od 1 do 4 wyselekcjonujesz zaklęcie. Kliknij podwójnie na zaklęcie a zamienisz je z " Research" na " Active Spells". Kliknij na pole bitwy, aby wykorzystać zaklęcie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/avalon_last_stand.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bitwa o Avalon Little Game