Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bóg Kotów a Bóg Słońce 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Bóg Kotów a Bóg Słońce 2


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Walki między Bogiem Kotów i Bogiem Słońce ciągle jeszcze trwają. Gra rozgrywa się w dawnym Egipcie, gdzie budowana jest wieża dla Boga Słońce. Na każdym poziomie otrzymasz, jako Bóg Kotów inne wyzwania do pokonania. Wieża nie może zostać zakończona więc musisz zlikwidować jak największą liczbę egipskich niewolników, ale też i żołnierzy, strzelców, boginie, księży, duchy, latających wojowników, szakale, mumie i oczywiście i samego Boga Słońce, największego wroga! Wokół latają też złote skarabeusze: spróbuj w nie trafiać, zdobywając dzięki temu dodatkowe punkty! Na każdym poziomie otrzymasz możliwość przeznaczenia zdobytych punktów na upgradesy, dzięki czemu zwiększą się Twoje szanse na przeżycie. W tę grę możesz zagrać w pojedynkę jak i we dwoje.

Sterowanie grą

Ogniste kule śledzą automatycznie kursor. Kliknij, aby kulę wypuścić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/magical_battle/cat_god_vs_sun_king_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bóg Kotów a Bóg Słońce 2 Little Game