Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bois d'Arc. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Bois d'Arc

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Bois d'Arc"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Bois d'Arc"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Poznaj Wilfreda Hazardeusa, Leonarda Wildburna lub Tobiasa Arclightininga, trójkę bohaterów, którzy są bardzo dobrzy w strzelaniu z łuku! Każdy strzelec ma swoje mocne i słabsze strony. Wilfred ma normalną szybkość i zasięg, Leonard jest powolny, ale potrafi wywołać wielkie straty, a Tobias jest bardzo szybki ale jego zdolność wywołania szkód łukiem jest mniejsza. W kraju Sedonia jest 'Bois d'Arc', magiczne drzewo. Król wykorzystał drewno z tego drzewa, aby likwidować zło. Możesz pomóc mu, aby zlikwidować masy demonicznych potworów, które zbliżają się do Twego zamku?

Sterowanie grą

Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki do momentu, kiedy 'power bar' będzie w stanie maksimum.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/bois_darc.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bois d'Arc Little Game