Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Chaos Faction. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Chaos Faction


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twoim zadaniem jest zlikwidować jak najwięcej wrogów. Dzięki temu będzie można wybrać nowe osobowości, a Ty dostaniesz 'wejściówkę' do nowych stref. W kraterach znajdziesz broń, która może Ci się przydać. W grze masz do wyboru trzy opcje: Campaign, Deathmatch i Survival. Campaign to wersja standardowa, w Deathmatch możesz zagrać w grę dopasowaną do Twoich własnych reguł, a w opcji Survival Twoim zadaniem jest jak najdłużej nie dać się wrogom, którzy stają się coraz silniejsi. Powodzenia!

Sterowanie grą

Lewy przycisk myszki to poruszanie się na lewo, a prawy to ruchy w prawo. Strzałka w górę to skakanie, strzałka w dół to nurek w dół. Za pomocą Z i X napadniesz, D to porzucenie broni. Za pomocą belki spacji przerwiesz grę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/fight_camp/chaos_faction.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Chaos Faction Little Game