Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Chaotyczny Faction 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Chaotyczny Faction 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Chaotyczny Faction 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Chaotyczny Faction 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Tu mamy długo oczekiwaną dalszą część popularnego Chaotycznego Faction! Zwalcz swych przeciwników w tym mocnym starciu. W ten sposób można będzie wybrać nowe osobowości i możliwość dotarcia do tajemniczych stref. W kraterach możesz znaleźć przydatną broń. Grę tę możesz zagrać w wersji singel oraz multiplayer. Masz też do wyboru trzy opcje: Campaign, Deathmatch i Survival. Campaign to modus standardowy, w Deathmatch możesz zagrać w 'dopasowaną' grę, z Twoimi własnymi regułami i zastosowaniami, a w Survival musisz jak najdłużej nie dać się przeciwnikowi, którzy im dłużej tym stają się silniejsi. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Modus single player: skorzystaj z z lewego przycisku myszki, aby poruszyć się na lewo, a z prawego, aby poruszyć się na prawo. Strzałka w górę to skakanie, a w dół, aby się schylać. Za pomocą Z i X możesz dokonać napaści, za pomocą D rzucisz broń. Belka spacji służy do przerwania gry.Modus multiplayer- klawiatura 1: kliknij na ',', aby przesunąć się na prawo, a na '/' , aby poruszyć się na lewo, L to skakanie, a '.' to schylanie się. Za pomocą Z i X dokonasz napaści, a D to rzucenie broni. Belka spacji służy do przerwania gry. Modus multiplayer-klawiatura 2: kliknij na 4, aby poruszyć się na lewo, a na 6, aby przesunąć się w prawo, 8 to skakanie, a 5 to schylanie się. Za pomocą strzałek w prawo lub w lewo dokonasz napaści, za pomocą kolejnej strzałki rzucisz broń. Za pomocą belki spacji przerwiesz grę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/fight_camp/chaos_faction_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Chaotyczny Faction 2 Little Game