Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Counter Terror. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Counter Terror


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Taktyczna gra akcji, w której walczysz w budynku o wielu kondygnacjach z niemądrymi, ale niebezpiecznymi wrogami. Zasada jest prosta: strzelaj, ale nie daj się zestrzelić innym. Kiedy będziesz kucać, wróg Cię nie zobaczy i jesteś bezpieczny. Strzelaj w górę, w dół, na boki, lub rzucaj granaty, aby wyłączyć wszystkich, którzy wchodzą Ci w drogę! W tę grę możesz zagrać w pojedynkę lub z dwoma graczami na różnych poziomach trudności.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w lewo i w prawo, aby się poruszać. Kliknij na strzałkę w górę, chcąc skierować w górę swoją broń, lub na strzałkę w dół w czasie skoku, aby strzelać w dół. Kucniesz dzięki strzałce w dół. Kliknij na X, aby strzelać i na Z (lub W, przy klawiaturze AZERTY), aby skoczyć. Chcąc skorzystać z jakiegoś przedmiotu (na przykład rzut granatem), kliknij na C. Chcąc zamienić przedmiot, kliknij na S.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/counter_strike/counter_terror.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Counter Terror Little Game