Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Cubi Kill 6. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Cubi Kill 6

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Cubi Kill 6"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Cubi Kill 6"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Również w Cubi Kill będzie wybuchowo w pracy! Jesteś komputerowcem i już masz całkowicie dosyć swego kolegi Dave'a, który nawet nie jest w stanie usunąć wirus ze swego komputera, zbiera pochwały za pracę, którą właściwie Ty wykonałeś, zawsze nalewa sobie ostatnią filiżankę kawy i notorycznie parkuje na Twoim miejscu! Twoja wytrzymałość zostaje nadużyta i wybuchasz przy kolejnym zajściu. Rzucasz kawałkami szkła, puszkami, widelcami i innymi niebezpiecznymi rzeczami...nic już nie może Cię powstrzymać. Kiedy we właściwym momencie klikać będziesz na właściwe klawisze ze strzałkami, zarobisz dodatkowe pieniądze. Trzymaj się!

Sterowanie grą

Klikaj, aby zbierać przedmioty i aby przechodzić do innej przestrzeni.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/demolish/cubi_kill_6.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Cubi Kill 6 Little Game