Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Czarowanie Elementów Natury. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Czarowanie Elementów Natury

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Czarowanie Elementów Natury"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Czarowanie Elementów Natury"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dawno temu wielki mag odkrył jak można zmniejszyć i zapanować nad siłami natury. Chciał użyć tych sił, aby wesprzeć chaotyczne królestwo. Niestety, tak nie będzie. Jego młody uczeń, fałszywy czarodziej ukradł mu księgę z zaklęciami czarodziejskimi i skradł dla siebie siły elementów. Wielki czarodziej śledzi teraz i goni złodziejaszka od zamku do zamku, aby odebrać mu swoją księgę i zakończyć wreszcie jego tyranię w świecie.

Sterowanie grą

Myszka służy do celowania, klawisze z cyframi, aby wybierać elementy.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/conjure.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Czarowanie Elementów Natury Little Game