Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Deus Racer. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Deus Racer


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zostajesz wystrzelony w przyszłość i lądujesz w roku 2525. Rozwój technologii nie stał w miejscu. Znacznie zaawansowane stały się techniki implantacji. Implanty gwarantuą, że na przykład roboty posiadają cechy ludzkie, a nawet więcej, przekraczają ludzkie możliwości na wielu poziomach. Jednak błąd w programie komputerowym implantów powoduje, że te superroboty powoli zaczynają tracić własną wolę. W ten sposób stają się marionetkami bez duszy. Nie wszyscy jednak ulegają błędowi: na przykład Amadeusz pozostaje sobą. Dlatego wszyscy nastawili się na niego, bo jest on oczywiście przydatnym i odpowiednim obiektem na przeprowadzenie testów. Na szczęście Amadeusz nie zostaje sam: super-naukowiec Dr Sobek, jego dawny przyjaciel ma możliwość sterowania nim przez satelitę. Pomóż Dr Sobkowi wyzwolić Amadeusza z tego przerażającego świata! Powodzenia!

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek. Za pomocą Z, X, C i V możesz zmienić broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/deus_racer.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Deus Racer Little Game