Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Dr. Flammenwerfer. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Dr. Flammenwerfer


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kiedy Dr. Flammenwerfer chciał z dumą zaprezentować światu swą unoszącą się kabinę, ta wybuchła, a cały budynek pogrążył się w popiele. Doktor został bezlitośnie wyśmiany i tego nie może wymazać z pamięci. Kilka lat później udało mu się zbudować perfekcyjnie funkcjonujący statek kosmiczny, który wyposażył w wyrzutnie ognia. Bo Dr. Flammenwerfer ma ochotę na zemstę, to jednoznaczne. Unosi się ponad ulicą i pluje ogniem do naiwnych przechodniów. Za każdego trafionego przechodnia zdobywa punkty, dzięki którym można w laboratorium kupić różne ulepszenia. Dzięki nim można wyposażyć kabinę w armatkę z magnesem, co pomoże w przyciąganiu zarobionych monet lub w tarczę, dzięki której statek stanie się mniej podatny na uszkodzenia. Czy uda się Dr. Flammenwerfer w wykonaniu swych niecnych planów?

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/dr_flammenwerfer.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Dr. Flammenwerfer Little Game