Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Duoblaster. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Duoblaster

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Duoblaster"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Duoblaster"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Masz przed sobą grę w strzelanie, która wystawia na próbę Twoje zdolności szybkiego reagowania! Im częściej zostaniesz trafiony, tym bardziej swą siłę utraci Twoja tarcza. Kiedy tarcza straci całą siłę, Ty stracisz życie! Tracąc wszystkie życia w tej grze, przegrasz. Zbieraj powerupsy, które dodają szybkości i siły i pomagają zupgradować broń. Również likwidacja wrogów zwiększy Twój wynik i pomoże przejść na wyższy poziom. Możesz zobaczyć ile powrupsów Ci zostaje po straceniu życia. U góry ekranu umieszczona jest metrówka, która jest coraz dalej zapełniana, kiedy będzie pełna, możesz kliknąć na spację, a skorzystasz z superbomby. Przeżyj 9 wrogich napaści, zlikwiduj wszystkich 5 szefów. W tę grę możesz zagrać w pojedynkę, lub we dwoje. Grając we dwoje, steruje jedna osoba główny statek, a druga ma kontrolę nad statkiem napadającym.

Sterowanie grą

Jeden gracz: sterowanie statkiem odbywa się za pomocą WASD lub strzałek. Strzelanie za pomocą R/J lun myszki. Kliknij na belkę spacji aby zrzucić superbombę. Dwaj gracze: jeden gracz korzysta z myszki, a drugi z klawiatury.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/air_strike/duoblaster.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Duoblaster Little Game