Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Elektryczna Wojna Tesli. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Elektryczna Wojna Tesli

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Elektryczna Wojna Tesli"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Elektryczna Wojna Tesli"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy wiesz kto to jest Nikola Tesla? To słynny fizyk. Thomas Edison był jego wielkim rywalem i między obydwoma naukowcami toczyła się walka: 'War of the Currents' między systemem sieciowym prądu zmiennego Tesli a systemem prądu stałego Edisona. W tym kontekście toczy sie ta gra. Tesla idzie przez labirynt, w którym ukryte są wieże strzelnicze Edisona. Tesla musi spróbować przedostać się przez labirynt i zostać przy życiu, jednocześnie niszcząc jak najwięcej wież strzelniczych. Ty przeciągasz go w dobrą stronę, na czas umieszczając strzałki prowadzące w dobrą stronę! Po każdym poziomie możesz ulepszyć zespół Tesli.

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz głównie za pomocą myszki. Belka spacji = modus taktyczny.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/strategy/tesla_war_of_currents.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Elektryczna Wojna Tesli Little Game