Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Flagstaff część 1. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Flagstaff część 1


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czworo bohaterów (czarodziejka, rycerz, leśniczy i kapłanka) muszą stawić się w zamku króla. Czegoż może on od nich chcieć? Po przybyciu do zamku dowiadują się, że król ma problemy z grupą szkieletów, które zawładnęły jego piwnicami. Król wysłał już do piwnic oddział wojska, ale ten nie powrócił żywy. Teraz przyszła kolej na czwórkę bohaterów, którzy myślą, że szybko poradzą sobie z zadaniem! Wykorzystaj optymalnie cechy i umiejętności poszczególnych bohaterów, aby wyjść z walki cało i zlikwidować szkielety.

Sterowanie grą

Aby przemieszczać się przez piwnice, korzystaj ze strzałek. Kliknij na kwadrat, na którym stoi osobowość, aby ją wyselekcjonować. Następnie możesz klikać na inne kwadraty, aby wyselekcjonować trasę postaci.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/strategy/flagstaff_chapter_one.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Flagstaff część 1 Little Game