Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Gwiezdny Miecz. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Gwiezdny Miecz


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Gwiezdny Miecz, oryginalna gra w strzelanie w kosmosie! W większości gier w strzelanie używa się własnej amunicji, aby zwalczyć wroga. Gra 'Gwiezdy Miecz' jest zupełnie inna: amunicję wroga wystrzeliwaną z ogromnego statku kosmicznego absorbujesz za pomocą swojej tarczy. Kiedy zaabsorbujesz amunicję, będzie ją można wystrzelić w stronę wroga. Twój statek może ogólnie utrzymać jeden rodzaj amunicji. Wrogie naboje możesz też za pomocą swej tarczy odbić: Twoja tarcza straci trochę ze swojej mocy, ale siła szybko wróci. Im dalej zajdziesz, tym szybciej trzeba będzie reagować, więc dobrze się koncentruj i spróbuj jak najsłużej utrzymać się na swej pozycji w walce z wielkim statkiem!

Sterowanie grą

Masz do wybrou dwa rodzaje sterowania: najpopularniejsze-za pomocą myszki lub za pomocą klawiatury. W tym drugim przypadku korzystaj z WASD lub ze strzałek, aby się poruszać i kliknij na X, shift lub spację, aby strzelać.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/raiden_x/star_glaive.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Gwiezdny Miecz Little Game