Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Hecker Przeciw Heckerowi. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Hecker Przeciw Heckerowi

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Hecker Przeciw Heckerowi"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Hecker Przeciw Heckerowi"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś heckerem i wzywasz na pojedynek innych heckerów! Oni wysyłają do Ciebie podstępne wirusy, przed którymi musisz się bronić za pomocą różnych systemów obronnych. Te musisz umieścić w różnych strategicznych miejscach i utworzyć rodzaj linii strategicznej. Możesz zbudować tak zwane MoneyMakers i zarobić dzięki temu więcej pieniędzy. Możesz też zbudować dodatkowe procesory, kiedy Twój procesor okaże się niewydajny. A na koniec mozesz stworzyć software który zniszczy złośliwe oprogramowanie (malware). Swoje wieże obronne możesz sprzedawać, naprawiać lub upgradować klikając na nie. W grę można zagrać w różnym tempie: powolnym, normalnym i szybkim. Zwracaj uwagę na metrówki, które podają stan Twego komputera, Twoją energię duchową i zdolności procesorów w danym momencie. Pod trzema metrówkami zobaczysz symbol dolara, który poda ile masz jeszcze gotówki.

Sterowanie grą

W tę grę obronną zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/hacker_vs_hacker.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Hecker Przeciw Heckerowi Little Game