Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Humaliens Battle. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Humaliens Battle

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Humaliens Battle"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Humaliens Battle"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze strategicznej side-scrolling Twoim zadaniem jest powiększanie Twoich jednostek i zwalczanie jak największych ilości wroga. Spróbuj zniszczyć bazę Twego wroga, zanim on wyłączy Ciebie z gry! Zanim zaczniesz grać wybierz czy chcesz stoczyć walkę jako człowiek czy jako alien. Następnie wybierz rodzaj walki. Modus 1 = przede wszystkim ziemia, modus 2 = przede wszystkim woda, modus 3 = przede wszystkim powietrze, modus 4 = zarówno ziemia jak i woda i powietrze. Możliwe są różne modusy: możesz zupgradować swoje umiejętności (skills), swój poziom i swą bazę. Dużo przyjemności i powodzenia!

Sterowanie grą

Lewy przycisk myszki lub klawisze od 1 do 7 aby selekcjonować jednostki, je kreować lub trenować. Klikaj na strzałki w prawo lub lewo lub na A i D, aby obracać się na boki. P to przerwa.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/humaliens_battle.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Humaliens Battle Little Game