Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ionic. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Ionic

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Ionic"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Ionic"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ionic to gra obronna z dodatkowym wyzwaniem. Ionic to stary statek kosmiczny, który ciągle jest napadany. Obroń serce statku ustawiając w strategicznych miejscach broń i lasery oraz tarcze ochronne. Badź w gotowości i uważaj, napadający nie zjawiają się tylko z jednej strony! Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Skorzystaj ze strzałek, aby przemieścić się z jednej strony statku na drugą. Możesz też kliknąć myszką na mapę w dole ekranu. Klikaj myszką w miejsca, gdzie chcesz umieścić broń. Kliknięcie na shift to szybsze umieszczenie broni.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/ionic.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ionic Little Game