Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Jacob i Wiatrakowiec. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Jacob i Wiatrakowiec

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Jacob i Wiatrakowiec"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Jacob i Wiatrakowiec"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zwalczaj swych wrogów w rytmie muzyki. Sam zdecyduj jaką muzykę chcesz usłyszeć, wybierz własne mp3 i się wyżyj! Wrogowie pojawiają się w zależności od wysokości tonów, tempa muzyki i głośności, ale na pewno uda Ci się ich wszystkich pokonać. Zlikwiduj jak najwięcej wrogów i zdobądź jak najwyższy wynik. Najlepszym wynikiem możesz się pochwalić wśród znajomych! Im więcej combo zrobisz tym wyższy wynik.

Sterowanie grą

Aby sterować swym wiatrakowcem korzystaj ze strzałek lub klawiszy z WASD. Za pomocą belki spacji lub klawisza z K możesz przestać/rozpocząć ogień. Klawisze 1-3 zawierają kilka specjalnych opcji.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/music/jacob_and_the_gyrocopter.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Jacob i Wiatrakowiec Little Game