Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Jedź i Ratuj Swe Życie2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Jedź i Ratuj Swe Życie2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Jedź i Ratuj Swe Życie2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Jedź i Ratuj Swe Życie2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twój helikopter zaczyna się psuć, będąc w powietrzu, nad pustynią i dokładnie nad miejscem gdzie roi się od zombi. Decydujesz się podjąć dalszą podróż autem, mimo, że wiesz, że to ryzykowne przedsięwzięcie: na pustyni możesz zostać otoczony przez zombi. Na początku gry nie będziesz mieć zbyt wiele możliwości, ale im bardziej będziesz się starać, tym więcej benzyny, broni i ulepszeń auta będzie można zakupić. Dzięki temu zbliżysz się do miejsca swego przeznaczenia.

Sterowanie grą

Aby sterować autem korzystaj ze strzałek; strzałka w górę-dodanie gazu, strzałka w dół-hamowanie. Strzałki w lewo i w prawo-przechył w tył lub do przodu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/earn_to_die_2012.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Jedź i Ratuj Swe Życie2 Little Game