Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Koszmar 13 Dni. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Koszmar 13 Dni

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Koszmar 13 Dni"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Koszmar 13 Dni"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze w strzelanie i zombi zostaną na próbę wystawione Twoje zdolności strzelania i nerwy! W mieście dzieją się dziwne rzeczy. Wydaje się, że wszyscy postradali zmysły, ludzie zwalczają się na wszystkie sposoby za pomocą najdziwniejszej broni. Spróbuj dostać się na Liberty Island, aby tam odkryć co się właściwie dzieje. Masz naboje na kilka godzin i jeżeli po drodze nie zdob=ędziesz nowych możesz nie przeżyć. Możesz wybrać różne stopnie trudności: łatwy, normalny, trudny lub koszmarny.

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby celować i strzelać. Wybór broni odbywa się za pomocą 1, 2, 3. Kliknij na belkę spacji lub na R, aby przeładować broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/13-days-after-v2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Koszmar 13 Dni Little Game