Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Król Jest Zły. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Król Jest Zły

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Król Jest Zły"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Król Jest Zły"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ciągle jeszcze toczy się walka międzyTwoim królem i królem wrogich sąsiadów. Na zmianę strzelają do siebie i ten, który jako pierwszy zgładzi wrogich żołnierzy wygra potyczkę. Do zebrania w grze są 'achievements' i 'collections': postaraj się w nie trafić. Postaraj się też rozegrać nową broń i kule armatnie, którymi jeszcze szybciej wyłączysz wroga z gry! Oszczędzaj jednak swoją amunicję: jej zasoby są ograniczone. Również w tym wydaniu gry "Król jest zły" życzymy Ci wiele przyjemności w grze!

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby się poruszać i z kółeczka myszki, aby zrobić powiększenie, zmniejszenie. Podczas celowania trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki i puść go chcąc strzelić (opcja 'buckshot'), kliknij ponownie, kiedy kula będzie leciała w powietrzu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/canon/kings_game_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Król Jest Zły Little Game