Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Królestwo Kitty. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Królestwo Kitty

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Królestwo Kitty"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Królestwo Kitty"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Królestwo Felis było kiedyś pokojową i bogatą społecznością, w której żyły pokojowo wszystkie koty. Do momentu, kiedy pogromcy ze świata Psów nie zaburzyły ich porządku i nie zaczęły niszczyć wszystko, co stanęło im na drodze. Sierżant Kitt z wojska kotów postanawia rozpocząć akcję, która ma na celu zatrzymanie brutalnej inwazji psów. Możesz mu pomóc w wygnaniu z jego kraju szczekających wrogów? Wykorzystaj do tego różną broń. Zbieraj punkty odnowy i pieniądze, które dostaniesz za wyłączenie z gry każdego wroga. Po każdym poziomie możesz z'upgradować swją broń i inne środki ochrony.

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD, aby się poruszać. Kliknij na Q lub E, aby zmienić broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/kitts_kingdom.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Królestwo Kitty Little Game