Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Krucjata przeciwko diabłom. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Krucjata przeciwko diabłom

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś wybrany do spełnienia świętej misji: wykurzyć z tego świata wszystkie diabły. Dostajesz kota, który musi Cię ochronić przed wszystkimi diabełkami i tylko on może pokonać w piekle wielkiego diabła. Budujesz wokół kota rodzaj tarczy i musisz likwidować jak najszybciej wszystkie diabełki, które zbliżają się do kota i zanim uda im się uszkodzic tarczę. Korzystaj z niebiskich magicznych kul, które latają wokół. Możesz z nich skorzystać, aby przywołać trupy wojska pomagające w obronie. Za każdym jednak razem kiedy z nich skorzystasz, stracisz jedną magiczną kulę. Możesz też do gry wstawić pilary świetlne: te wysyłają promienie światła w stronę diabełków. Masz też możliwość skorzystać z 'siatek na dusze', aby łapać w nie zombi. I ostatnią możliwością jest poproszenie o pomoc kapłanów. Diabły ich nie cierpią i dzięki temu można zmylic ich uwagę. Za każdym razem, kiedy uda Ci się zlikwidować diabła, zarobisz magiczną kulę i punkty doświadczenia, które z kolei można wykorzystać na zakup upgradesów. Rób co możesz, aby ochronić swego kota!

Sterowanie grą

Trzymaj wciśniety lewy przycisk myszki w czasie przemieszczania kursora, a rycerz będzie Cię śledzić. Kliknij na Q, aby powstał świetlny pilar. Kliknij na W, aby zarzucić 'siatkę na dusze'. Kliknij na E, aby wezwać pomoc kapłana.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/devil_crusade.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Krucjata przeciwko diabłom Little Game