Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kryjówka Smoków. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Kryjówka Smoków

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Kryjówka Smoków"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Kryjówka Smoków"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Doktor Drakken zamierza zawładnąć światem, zaczynając od Middleton! Pomóż drużynie Possible, wejść do tejemniczej kryjówki i rozwiązać podejrzane plany. Uważaj na promienie laserowe Doktorka i jego pomocników. Za pomocą Kimmunikatora będziesz mógł wybierać między Kim i Ronem (klikając na K). Zbieraj energię aby zdobyć więcej punktów!

Sterowanie grą

Sterowanie Kim: kliknij 2 razy na strzałkę na prawo lub na lewo aby zrobić sliding. Kliknij na belkę spacji aby wykorzystć hak Kim.Sterowanie Ronem: kliknij na strzałkę do góry aby wykonać podwójn skok. Skorzystaj ze spacji aby wstawić do gry Rufusa.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/drakkens_lair.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kryjówka Smoków Little Game