Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Laboratorium w Ogniu. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Laboratorium w Ogniu

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Laboratorium w Ogniu"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Laboratorium w Ogniu"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze jesteś naukowcem, który jest w posiadaniu cennych informacji. Twoja baza naukowa jest jednak napadnięta i musisz uciekać. Postaraj się przy tym zwalczyć jak najwięcej wrogich żołnierzy! W misji pomaga Ci jeden żołnierz, którego możesz wyposażyć według własnego pomysłu i dzięki upgradesom, które uda Ci się zebrać na poziomie. Spróbuj zdobyć silną broń, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse przeżycia! Na początku zagrasz w modusie Campaign, a kiedy już będziesz sprawny w grze możesz też wypróbować modus Challenge. W modusie Campaign masz do przejścia 15 poziomów. Na każdym poziomie przeżyjesz inne przygody i czasem będziesz musiał ratować się z niemałych opresji!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się przemieszczać. Kliknij na W, strzałkę w górę lub belkę spacji, aby podskoczyć. Kliknij na S lub strzałkę w dół, aby się skradać. Korzystaj z myszki, aby celować i strzelać. Kliknij na Q lub Shift, aby zmieniać broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/counter_strike/strike-force-heroes.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Laboratorium w Ogniu Little Game