Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Larry i Ziemianie. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Larry i Ziemianie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Larry i Ziemianie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Larry i Ziemianie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ziemianie ruszyli w stronę Karryonu. Pomóż Larry'emu obronić wszystkie wielbiące pokój stworzenia, które zamieszkują ten kraj! Dbaj o zdrowie Larry'ego: jego stan pokazany jest na czerwonej belce. Kiedy ta stanie się pusta, trzeba będzie zaczynać od początku. Za każdym razem, kiedy Larry wyrządzi gdzieś szkody, wypełni się jego miarka złości. Kiedy zbierze się dosyć złości, można ją będzie uwolnić klikając na W. Kiedy zwalczy się wroga, ten pozostawi swą broń. Larry może z niej skorzystać! Po drodze Larry napotka różne przeszkody, jak kaktusy, których musi unikać. Co jakiś czas Larry musi stoczyć walkę z szefem. Aby pokonąć różnych szefów należy wykorzystywać różne techniki. Powodzenia!

Sterowanie grą

Larry'ego możesz przemieścić za pomocą strzałek. Kliknij na S aby wykonać napaść i na belkę spacji, aby podskoczyć.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/street_fight/larry_and_the_gnomes.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Larry i Ziemianie Little Game