Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Meksykańskie Zapasy. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Meksykańskie Zapasy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Meksykańskie Zapasy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Meksykańskie Zapasy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy znasz meksykańskie zapasy? Meksykańskie zapasy, zwane również 'Lucha libre' to sport zapaśniczy, w którym używa się kolorowych masek. Wybierz 'luchadora' i spróbuj nim wygrać jak najwięcej rund! Z każde zwycięstwo otrzymasz, oczywiście, punkty, dzięki którym będzie można polepszyć wygląd Twojego zawodnika, lub polepszyć jego technikę walki. Kiedy uda Ci się zapełnić wszystkie pięć gwiazd, zdobędziesz możliowść stosowania specjalnej techniki walki.

Sterowanie grą

Kliknij na Z, aby uderzyć i na X, aby kopać, kiedy przeciwnik stoi prosto. Kliknij na Z, aby złapać wroga i na X, aby kopnąć nisko. Kliknij na belkę spacji, aby zablokować przeciwnika. Kiedy pobiegniesz możesz zrobić następujące rzeczy: kliknij na Z, aby przeciwnika złapać wyciągniętą ręką i na X, aby wykonać dropkick. Klikaj na Z i X, aby leżącego przeciwnika przytrzymać łokciem i na belkę spacji, aby zablokować leżącego przeciwnika. Kliknij na strzałkę w górę lub w dół, aby wspinać się w górę lub w dół.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/street_fight/ultimate_lucha_battle.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Meksykańskie Zapasy Little Game