Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Mityczna Obrona. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Mityczna Obrona

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Mityczna Obrona"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Mityczna Obrona"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w tę ciekawą walkę obronną i postaraj się, aby Twoja wieża pozostała nienaruszona! W tę grę możesz zagrać na różne sposoby: na przykład w modusie 'Campaign', w którym musisz pokonać 20 fal wroga. Jako druga jest 'inwazja Zombi', w której musisz, w niekończącej się walce zmierzyć z Zombi. Ostatnia to 'Boss trials', w której musisz znieść napaści różnych końcowych szefów i tak, aby wieża nie została uszkodzona.

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/mythic_fort_defense.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Mityczna Obrona Little Game