Multumgier.pl

Grasz teraz w grę MÓJ Hamburger. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

MÓJ Hamburger

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "MÓJ Hamburger"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "MÓJ Hamburger"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To MÓJ hamburger, a nie insektów! Czy też masz z tym problem, że kiedy zechcesz spokojnie sobie uśiąść i zrobić piknik to od razu pojawia się mnóstwo owadów na Twoim jedzeniu? Aby nie zjadły one Twego hamburgera, musisz zlikwidować wszystkich intruzów. W kółku, w dole po lewej zobaczysz gdzie siedzą te wszystkie stworzenia. Uważaj, aby insekty nie podeszły zbyt blisko, bo mogą zjeść i Ciebie!

Sterowanie grą

Poruszanie się odbywa się za pomocą strzałek lub W.A,S,D. Strzelaj lewym przyciskiem myszki. Wyboru broni dokonasz dzięki klawiszom z cyframi.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/the_red_monsterrr.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - MÓJ Hamburger Little Game