Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Moonhex. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Moonhex

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Moonhex"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Moonhex"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Udajesz się w drogę na wschód, aby odnaleźć skarb, który przyniesie Twemu krajowi pokój i dobrostan. Wielu przed Tobą już tego próbowało, jednak nikt jeszcze nie powrócił z wyprawy żywym...Po drodze musisz walczyć ze starymi bogami. Niektórych możesz pokonać za pomocą szabli, innych musisz pokonać na nich wskakując. Uważaj i pilnuj swej many!

Sterowanie grą

Uwaga: czytając wstępny tekst i instrukcje, nie klikaj na 'next>play' ale na 'continue' (na środku), inaczej wyjdziesz z gry. Poruszanie się odbywa się za pomocą myszki. Klikaj, aby uderzać. Kliknij na belkę spacji lub na X, aby skoczyć. Podwójne kliknięcie = podwójny skok. Kliknięcie po skoku podwójnym = rozgniecenie kilku bogów za jednym razem. To kosztuję manę!

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/hit/moonhex_.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Moonhex Little Game