Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Muzeum Science-Fiction. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Muzeum Science-Fiction

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Muzeum Science-Fiction"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Muzeum Science-Fiction"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Muzeum Science-Fiction jest przykrywką dla istniejącego pod ziemią laboratorium gdzie przeprowadzane są niebezpieczne eksperymenty. Wielu odwiedzających muzeum zostało wykorzystanych jako króliki doświadczalne. Tak samo jak ten niczego nie podejrzewający turysta, który nagle budzi się uzbrojony w broń, 50 poziomów pod ziemią! Pomóż mu odnaleźć drogę na zewnątrz.

Sterowanie grą

Aby się przemieścić skorzystaj z WASD. Klikaj, aby strzelać. Kliknij na E, aby zmienić broń, a na R, aby od nowa załadować grę. Za pomocą W można położyć minę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/museum_of_science_fiction.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Muzeum Science-Fiction Little Game