Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Napaść na Kościół. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Napaść na Kościół

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Napaść na Kościół"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Napaść na Kościół"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś czarodziejką, która wchodzi do Kościoła pełnego żywych szkieletów. Wcześniej byli to dzielni wojownicy, a teraz zostali strąceni aby włóczyć się tutaj. Możesz zesłać im wieczny spokój i jeżeli jeszcze do tego uda Ci się trochę zarobić to będzie to piękna okazja! Walcz ze straszydłami, kupój nowe rzeczy i zasłóż na największą punktację!

Sterowanie grą

Kliknij na Z aby się obronić, na X aby wydobyć czarodziejskie zaklęcie waleczne, a na C aby bezpośrednio napaść. Korzystaj z klawiszy ze strzałkami aby chodzić, skakać i kucać. Łącz przyciski ze strzałką na lewo i na prawo z klawiszem z Z aby się na prawo lub lewo teleportować.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/vault_assault.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Napaść na Kościół Little Game