Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Napaść z Kosmosu. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Napaść z Kosmosu


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś polującym na głowy, który wynajęty jest przez Zjednoczone Stany Kosmiczne w celu wyłamania kryminalistów. Następną misję musisz wykonać w odległym systemie słonecznym, nazwanym Menoetius. Musisz tam, razem ze swoją ekipą, na różnych planetach tego układu spróbować odnaleźć międzygalaktycznych przestępców. Cel gry jest prosty: wyłączyć z gry niepożądane elementy i samemu nie zostać rannym lub zgładzonym. Przebieg akcji nie jest jednak łatwy. Spróbuj zdobyć jak najwięcej punktów: ten kto jako pierwszy będzie miał zero punktów, przegra. Umieszczaj swoje ugrupowania, przeciągając je z lewego dolnego rogu i nie przekraczając białej przerywanej linii. Po strategicznym umieszczeniu wojsk, kliknij na zielony przyciska 'End Turn'. Wybieraj przyciski w górze lub na dole pola walki, aby określić kierunek, w którym mają poruszać się Twoi ludzie. Każda runda trwa 10 sekund: po tym możesz od nowa umieścić wojska i kliknąć na End Turn. Powodzenia w tej strategicznej grze obronnej!

Sterowanie grą

W tę grę strategiczno-obronną zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/orbital_onslaught.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Napaść z Kosmosu Little Game