Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Narcolyxii. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Narcolyxii

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Narcolyxii"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Narcolyxii"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Narkolyxii to bardzo nieprzyjemny rodzaj pozaziemskich stworzeń, który wykorzystuje bardzo silnej trucizny powodującej pełen koszmarów sen. Teraz ty musisz się bronić w swym śnie i spróbować się z niego wybudzić. Strzelaj w świecące się elementy, aby się obudzić. Za każdy koszmar, z którego się uwolnisz zarobisz pieniądze, za które będzie można kupić upgradesy. Powodzenia!

Sterowanie grą

Klikaj na strzałki w prawo i lewo, aby się poruszać, a na myszkę aby celować. Jeżeli broń nie będzie strzelać sama, trzymaj wciśnięty przycisk myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/narcolyxii.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Narcolyxii Little Game