Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Nie Kończąca Się Obrona. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Nie Kończąca Się Obrona

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Nie Kończąca Się Obrona"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Nie Kończąca Się Obrona"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Umieszczej 'wieże' (kolorowe kamienie, które wystrzeliwują kule) w strategicznych miejscach, aby bronić miejsc składu przed potworami! Możesz do tego wykorzystać siły specjalne: pioruny, hipnozę lub 'towers boost'. Pierwsza siła wyrządza ogromne szkody, druga hipnotyzuje na chwilę potwory, a kolejna powoduje, że wieże stają się szybsze i mocniejsze. Te szczególne siły znajdziesz w dole po prawej na ekranie. Klikając na skład, możesz dodatkowo zakupić nowe życia. Do tego musisz mieć jednak dosyć monet!

Sterowanie grą

Kliknij trzy razy na jedno miejsce, aby umieścić na drodze kamień szlachetny. Kiedy uda Ci się umieścić wszystkie wieże, klikaj na stópki lub kliknij na belkę spacji, aby zobaczyć wave.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_tower/defendless.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Nie Kończąca Się Obrona Little Game