Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Niebo Zombi 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Niebo Zombi 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Niebo Zombi 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Niebo Zombi 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kiedyś pokojowe i wręcz niebiańskie miasto zamieniło się teraz w krwawą łaźnię, a niebezpieczeństwo jeszcze nie ustąpiło. Jednak należy udać się w drogę w celu dotarcia do regionu zwanego 'Zone 51', ostatniego bezpiecznego miejsca. Steruj swym autem najlepiej jak potrafisz wzdłóż opuszczonych budynków i strzelaj do wszystkich, którzy są podejrzani! Po drodze zbieraj jak najwięcej benzyny, punktów reparacji, pieniędzy i inych bonusów.

Sterowanie grą

Strzałka w górę lub W to dodanie gazu. Kliknij na strzałkę w dół lub na S, aby zahamować. Strzałka w lewo/A=przechył w lewo, strzałka w prawo/D=przechył w prawo. Broń strzela automatycznie w czasie zbliżania się wroga. Kliknij na belkę spacji, aby rzucić rakietę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/dead_paradise_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Niebo Zombi 2 Little Game