Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Niebo Zombi 3. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Niebo Zombi 3

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Niebo Zombi 3"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Niebo Zombi 3"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Po tym, kiedy Twoje miasto zostało zniszczone z powodu technicznej katastrofy uciekasz z niego i próbujesz dotrzeć do strefy 'Zone 51', ostatnie bezpieczne miejsce ewakuacyjne. Udaje się to i próbujesz teraz przeprowadzić tych, którzy przeżyli doprowadzić do bezpiecznych miejsc. Są oni przewożeni ambulansami, a Ty musisz ambulanse chronić. Strzelaj do każdego, kto ma złe zamiary! Po drodze zbieraj jak najwięcej paliwa, punktów reparacji, pieniędzy i bonusów.

Sterowanie grą

Skorzystaj ze strzałki w górę aby dodać gazu. Kliknij na strzałkę w dół, aby wyhamować. Strzałka w lewo = przechył w lewo. Strzałka w prawo = przechył w prawo. Belka spacji = wylansowanie rakiety, Z = sttrzelanie z końca auta, X = strzelanie z przedu auta.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/dead_paradise_3.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Niebo Zombi 3 Little Game