Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Niebo Zombi. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Niebo Zombi

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Niebo Zombi"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Niebo Zombi"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kiedyś pokojowo nastawione, rajskie miasto zamieniło się w prawdziwe piekło. I choć na ulicach jest niebezpiecznie, jednak musisz udać się w drogę i spróbować umknąć z tego miasta zombi. Kieruj swym samochodem najlepiej jak potrafisz, mijając opuszczone budynki i strzelaj do każdego, kto próbuje Ci wejść w drogę! Zbieraj po drodze paliwo, punkty reparacji, pieniądze i inne bonusy.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałki w górę lub z W, aby dodać gazu. Kliknij na strzałkę w dół lub na S, aby wyhamować. Strzałka w lewo/A =przechył w lewo, strzałka w prawo/D =przechył w prawo. Twoja broń będzie strzelać automatycznie kiedy tylko pojawi się wróg. Kliknij na Z lub na < , aby strzelać w tył ( w figurę za Tobą) lub na X lub >, aby strzelać do przodu (w figure przed Tobą). Kliknij na belkę spacji, aby wylansować rakietę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/dead_paradise.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Niebo Zombi Little Game