Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ninja-Kot. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Ninja-Kot


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wejdź w skórę jednego z trzech kotów i zacznij zmagania na arenie z różnymi żądnymi walki przeciwnikami! Każdy kot ma swoje zalety i wady. Rudy kot wyrósł w wiosce, w której dawano mu dużo mleka. Jest bardzo zdrowy i jego zdrowie bardzo szybko się regeneruje. Szary kot dorastał na ulicy, stoczył wiele bójek i dlatego jest najlepszym wojownikiem, rozdającym celne ciosy. Kot biały wyrósł w bogatej rodzinie gdzie mógł jeść to, na co miał w danej chwili ochotę, dlatego jego zdrowie jest extra i podwójnie tak dobre. Po każdym poziomie możesz z'upgradować swoje zdolności: zdrowie, szybkość, siłę, odnowienie i unikanie. Postaraj się o optymalną kombinację, aby zwiększyć szansę na wygraną!

Sterowanie grą

Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki do momentu, kiedy osiągniesz maksymalną siłę, drapania i uderzeń i następnie przemieść kursor, aby uderzyć.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/catch_animals/furry_fighter.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ninja-Kot Little Game