Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Nuke Defense. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Nuke Defense

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Nuke Defense"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Nuke Defense"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zamek Twojego wroga robi się większy i większy, a jego żołnierze stoją prawie u drzwi Twojej twierdzy! Dlatego buduj wieże, dzięki którym utrzymasz żołnierzy wroga na odległość, a Twój gród pozostanie bezpiecznym miejscem. Masz możliwość wykorzystania w grze różnych 'umiejętności': 'fire splash', które wystrzeliwują w stronę wroga kule ognia, 'magic link', dzięki któremu można skraść magiczną energię wroga i 'turret' (wieżę strzelniczą), która potrafi wypalić sześć kól jednocześnie. W tej ciekawej grze w obronę wieży jest więc do wypróbowania mnóstwo możliwości.

Sterowanie grą

3 = budowanie wieży; WASD = poruszanie się; Klikanie = strzelanie;1, 2, 3 = wybór zdolności;F = wykaz zdolności.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_tower/nuke_defense.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Nuke Defense Little Game