Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Nuklearna Ucieczka. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Nuklearna Ucieczka


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Właśnie trwa nuklearna napaść na Twój kraj i już straciło życie miliony ofiar. Miasto wydaje się jakoś uchodzić ze wszystkiego cało, ale na pewno już niedługo: w stronę miasta kierują się drogą powietrzną rakiety nuklearne. Masz do dyspozycji 20 monster trucków, którymi możesz wywieźć ludzi z miasta. Ilu uda Ci się na czas wysłać w bezpieczne miejsce? W grze masz do wyboru opcje: 'autodrive' lub 'manual'. Pierwsza jest łatwiejsza, druga wprowadza do gry dodatkowe wyzwania.

Sterowanie grą

Opcja 'autodrive' korzystaj z myszki, aby strzelać do celu i dzięki temu uwalniać drogę, którą jedzie monster truck. Opcja 'manual': W/strzałka w górę= jazda, S/strzałka w dół = hamowanie i zawracanie, A i D/ strzałki w lewo i w prawo =przechył w tył lub do przodu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/hills_racer/nuclearoutrun.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Nuklearna Ucieczka Little Game