Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Obroń Cesarstwo. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Obroń Cesarstwo

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Obroń Cesarstwo"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Obroń Cesarstwo"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Likwiduj wszyskich zbliżających się wrogów i dzięki temu obroń swoje Cesarstwo przed inwazją! Ulepszaj swoją broń, pułapki i czarodziejskie zaklęcia jak najlepiej i jak najbardziej strategicznie!

Sterowanie grą

Celowanie odbywa się za pomocą myszki; kliknij na lewy przycisk myszki lub belkę spacji, aby strzelać lub wykonać jakąś czynność. Broń: 1, 2, 3, 4, 5, 6; Pułapki: Q, W, E, R, T, Y; Zaklęcia: A, S, D, F, G, H.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/empire_defender.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Obroń Cesarstwo Little Game