Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Obroń Swe Królestwo. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Obroń Swe Królestwo

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Obroń Swe Królestwo"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Obroń Swe Królestwo"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zbuduj swoje cesarstwo i zadbaj o to, aby nie zostało ono zniszczone przez wrogów! Kiedy wrogom uda się zniszczyć pałac, gra się skończy. Im lepiej "z'upgradujesz" swój pałac tym lepiej będzie można go obronić. Poza tym możesz również "z'upgradować" swój warsztat i świątynię. W warsztacie możesz tworzyć nowe jednostki, budynki i omurowanie. Kiedy Twój warsztat- ważne miejsce pracy, zostanie uszkodzony, możesz go naprawić, ale kiedy zostanie zniszczony, nie będzie można przez jakiś czas tworzyć nowych jednostek, do momentu kiedy znów wszystko będzie odbudowane. W świątyni możesz poprosić o pomoc Bogów, przed wyruszeniem na bitwę z wrogiem. Również świątynię można odrestaurować, po tym kiedy zostanie uszkodzona. Powodzenia w tej zajmującej grze!

Sterowanie grą

Klikaj na A/D, aby przemieszczać się na ekranie. Kliknij na X, aby zamknąć panel, a na M, aby panel zmniejszyć. Skorzystaj z R, aby zreparować jednostkę lub budynek. Za pomocą W dokonasz selekcji broni, a za pomocą klawisza Delete broń sprzedasz.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/empire-island.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Obroń Swe Królestwo Little Game