Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Obrona Słodkości. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Obrona Słodkości


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Obroń ciasta, które przygotowane zostały na popołudniową herbatkę, przed nieprzyjacielem, który z lewej strony ekranu przygotowuje napaść na Twoje słodkości. Zbuduj wieże, z których będzie można napaść na wroga lub zablokować mu drogę. Uzupełnij na czas municję w wieżach, bo jej ilość będzie się zmniejszać lub sama z siebie lub po wykonanych napaściach. Wieże można upgraden do 5 poziomu. Spróbuj wykorzystać wszystkie powerups, które pozostawia wróg, a unikać powerdowns. Istnieje również sklep z powerupsami.

Sterowanie grą

1-9 = kupienie wieży, R = uzupełnianie amunicji, E = upgradowanie wieży, W = sprzedaż wieży, spacja =przejście do następnej serii, strzałka w górę lub w dół = up i down - użycie przedmiotu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/sucrose_defense.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Obrona Słodkości Little Game