Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Obrona Wymarłego Miasta. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Obrona Wymarłego Miasta

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Obrona Wymarłego Miasta"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Obrona Wymarłego Miasta"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Obroń swoje wymarłe miasto przed napaściami wroga. Wybierz swoją jednostkę i wykonuj nią akcje. W czasie 'taktycznej przerwy' możesz skorzystać z zaklęć i dzięki temu utrzymać wroga na odległość. Im więcej wrogów zlikwidujesz tym więcej skillpoints zarobisz, dzięki którym wynajmniejsz wojska do swoich celów.

Sterowanie grą

Kliknij na jednostkę, bay ją wyselekcjonować. Wybierz następnie rodzaj napaści: kliknij na A, aby wyselekcjonować wszystkie oddziały, na Q aby napaść tylko na oddziały położone obok. Za pomocą R zlikwidujesz selekcję a klikając na E spowodujesz powrót swoich jednostek do pozycji wyjściowej. Za pomocą klawiszy od 1 do 4 wyselekcjonujesz zaklęcie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/necropolis-defense.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Obrona Wymarłego Miasta Little Game